Setkání


  Zkuste si někdy všímat lidí, s kterými se setkáváte. Někdy máte pocit, že jde o velmi příjemného člověka, jindy byste si zaře řekli, to je, ale...
  Neříkejte to a zkuste se zastavit a zamyslet. Třeba se zeptejte sami sebe: Proč mi právě tento člověk přišel do cesty? Co mi má ukázat, co já nevidím? Čemu mě má naučit?
  Můžete za chvilku třeba i zjistit to, že se setkáváte vetšinou s fajn lidmi, kteří vás něco učí a tím posouvají v životě dál. Ale někdy by si člověk opravdu nejprve jen tak zanadával.
  Ono se totiž někdy říká, že všichni lidé jsou andělé, kteří vám přišli pomoci nebo vás něco naučit. jen my to v tom životním shonu a zahleděnosti do sebe nevidíme.
  Přece vy můžete zase štvát druhé lidi a třeba o tom ani nevíte a také vlastně svým chováním můžete přitom také někomu pomáhat.

  A pokud je vám blízká Indie nebo něco z učení v Indii, tak se zkuste třeba podívat na stránky Virtuální ašrám

Seznámení s Vinogradovem

Bylo prakticky trochu netradiční. Proč? Nebyla jsem klasickým účastníkem semináře, ale ten, kdo vybírá vstupné, stará se, ... pokračování

Měla jsem úraz a ...

Toto je možná trochu smutný, ale myslím, že pro mne dobrý zážitek. Jsem za něj vděčná, že se mi něco takového stalo.
Měla jsem právě dobrou fyzickou kondici.... pokračování

Setkání s Demetrym

Demetry má spoustu seminářů a setkává se tak s hodně lidma. To znamená, že každého vidí pouze v daném okamžiku, může vidět jeho stav, ale myslím, že nemá důvod si tolik lidí neustále pamatovat. Proč také?
Při semináři o minulých životech... pokračování

Náhodné setkání?

První den na dovolené v Řecku mě nenapadlo, že kvůli stávce nepojedou trajekty. Nedělala jsem si s tím starosti a šla jsem se projít a vykoupat. Večer jsem pak neměla nocleh,... pokračování