Kdo byl Daskalos?


  Kyperský mystik a léčitel Dr. Stylianose Atteshlise, je známějšího pod jménem Daskalos nebo Strovoloský mág.
  Celý svůj dlouhý život nezištně pomáhal druhým a vedl je k poznání, respektování a ovládání duchovních zákonů.
  Člověk asi nemůže jen tak snadno popsat, kdo byl Daskalos ve skutečnosti. Lze ho milovat i respektovat jako mystického léčitele. Jeho život byl naplněný léčením a učením. Veřejně začal být známý na Kypru už v roce 1919. Už tehdy začal cestovat do světa vyšších dimenzí.
  V sedmi letech hovořil jazyky svých minulých životů a vědomě komunikoval s průvodci, kteří ho vedli a pomáhali mu.
  Jeho rodiče věděli a věřili jeho schopnostem, ale varovali ho, aby o tomto nehovořil druhým lidem. Os samého začátku tohoto života Daskalos věděl, kým je a poznal také poslání tohoto života na Zemi. Co od začátku nevěděl, tak to, že ostatní lidé kolem nejsou jako on. Myslel si, že každý může komunikovat s průvodci. Až teprve později pochopil, že je trochu jiný.

  Daskalos


  Jeden příběh z Daskalova dětství

  Jednoho dne na základní škole Daskala vyvolal učitel matematiky, aby vyřešil složitý příklad. Daskalos se ale do školy nepřipravoval a přiznal se učiteli, že toto učivo neumí. ... pokračování


  Daskalos také učil, že rozvojem našich schopností nalaďování se, které nás vedou k stavu bytí v jednotě, se můžeme přímo napojit na poznání kohokoliv a čehokoliv. Dále ještě učil, že přímé poznání získané přes naladění se, a nebo stav bytí v jednotě, se osvojuje o mnoho rychleji, než je tomu při normálním studiu. To co zabere roky pozemského studia, může být zpracované v krátkém čase skrz stav bytí v jednotě.
  Jinak Daskalos léčil i tzv. nevyléčitelné nemoci. Jeho šikovnost také umožnila chromým a postiženým, aby znovu chodili. Daskalos neléčil jen fyzické problémy, ale i lidi, kteří ve svých srdcích nesli hluboké emocionální rány. A ti, kteří kráčeli v mentální temnotě, negativitě a zmatku, byli vedení ven ze stínů a zpět do světla jeho moudrou radou.