Šablony pro zábavu


  Protože ráda dělám věci na počítači, tak když mi občas přišel nějaký testík pro zábavu emailem, zkusila jsem ho v rámci učení se předělat do Excelu tak, aby se na něj jednodušeji odpovídalo. Také jsem tam většinou dodělala i vyhodnocení testu.
  Někdy jsem zase jen tak četla článek o nějakém výpočtu a pokud jsem měla čas a zrovna si chuť hrát, tak jsem se jeho obsah také snažila zpracovat do nějaké šablony.
  Většina těchto testů je vytvořená v MS Excelu za podpory maker, proto je nutné povolit makra!
  Při stahování jen na danou šablonu klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte příkaz Uložit cíl jako.
 • Typologický test
 • Zjištění aroma typu
 • Prostě jen hra
 • Jméno a jeho čísla
 • Kondiciogram
 • Tibetský test osobnosti
 • Testík logik
 • Aztécká věštba
 • Barva aury
  (zde si pak o přesné vyhodnocení vaší barvy (červeně označená) napište na stránkách http://www.ezoterika.estranky.cz)

Tibetský testík

Je to upřimný dotazník, kde si můžeš zkusit, co vše na tebe opravdu sedí. Nepodváděj a postupně na jednotlivé otázky odpověz. Pamatuj vždy, že první věc, která tě napadne, je obyčejně ta správná.
Na konci se pak dovíš odpověď. Neboj, nikdo jiný, kromě tebe výsledek neuvidí!

Aztécká věštba

Aztékové měli přímo neuvěřitelně rozvinutou astronomii a astrologii. Vypracovali složitý rituální kalendář, jehož část převzali od kmene Mayů.
I když historie aztéckého horoskopu je více jak dva tisíce let stará, přesto je jeho předpověď budoucnosti stále aktuální a přítažlivá.
Pomocí devíti symbolů tzv. okřídleného hada si můžete vypočítat to, co můžete očekávat v následujících čtyřech týdnech ode dne, kdy jste si svůj měsíční horoskop vypočítali.
Věštba je platná jen jeden měsíc, proto když chcete vědět, co bude následující měsíc, je třeba udělat výpočet znovu.

Barva aury

Test, který vám může pomoci při zjistění vaší barvy aury. Tento test je vytvořený na základě stránek http://www.ezoterika.estranky.cz.
Pro výsledný popis vaší barvy, pak musíte na tyto stránky zajít a napsat si pro slovní vyhodnocení na základě vašeho výsledku.

Test na Aroma typy

Šablona, pomocí které si můžete zkusit zjistit svůj aroma typ a podle toho třeba vyzkoušet, jaké éterické oleje by se vám mohly líbit. A navíc si užít i trochu zábavy!
Šablona obsahuje makro, které je třeba povolit, aby vše fungovalo správně.

Testík na kogiku

Logický test, který vypracoval psycholog Allan Gintel, by měl ukázat vaši schpnost vyvodit správné řešení, které vyplývá z určitých výroků a zároveň by měl prověřit rychlost vašeho uvažování.
Uvedené výroky jsou ve skutečnosti nesmyslné, ale vychází z toho, že první dva výroky z každé úlohy jsou správné. Závěr z nich však může, nebo nemusí být správný.